Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
Slide 7
Slide 8
Slide 9
Slide 10
Slide 11
Slide 12
Slide 13
Slide 14
Slide 15
Slide 16
Slide 17
Antisıradan Grafikirler

Hakkımızda.

Yaratıcılık, standartları bırakma cesaretini gerektirir.

BugaMedya tasarımda standartlardan sıkılan Buğra Ulutaş’ın bir gece kahveyi abartmasıyla Alanya’da ortaya çıktı.

Herkese anlattığınız ama her defasında istediğinizle alakası olmayan sonuçlar aldığınız tasarım fikirlerinizi baştan çıkarmak için buradayız.

Grafik tasarım dünyası sürekli değişiyor, bu heyecan verici sektörde başarılı olmak ve uyum sağlamak için gece gündüz çalışıyoruz. 

4970

Tamamlanmış projeler. Müşterilerimizin hayatını her zaman kaliteli tasarım ve hizmetlerle zenginleştirmek için çalışıyoruz.

24

Sürekli Müşteriler. Bunu, eşsiz markalar ve üstün müşteri yolculuğu sunarak, olağanüstü tasarımlarımızla başarıyoruz.

47

Bugüne kadar açılışında marka tasarımını üstlendiğimiz firma sayısı. Branding denilince biz hep buradaydık.

18

Uygulama Partnerleri, 18 üst düzey baskı, matbaa ve uygulama markası ile dünya standartlarında bir kalitenin takipçisiyiz.

Hizmet: Her müşteri, her seferinde harika bir tasarım deneyimini hak ediyor. Ekibimizin en üst düzeyde hizmet sunma taahhüdü bizi farklı kılan şeydir.

Dürüstlük ve Güven: Yaptığımız her şeyde onurlu ve etikiz. İtibarımız başkalarına saygı, örnek davranış ve paydaşlarımızın bize duyduğu güven üzerine kuruludur.

Kazanma Tutkusu: Yaptığımız şeyi seviyoruz ve bu konuda en iyisi olmak istiyoruz. Her zaman daha yüksek hedeflere ulaşmakla, yalnızca hedeflerimizi yerine getirmekle kalmayıp beklentileri de aşarak başarı için gayret gösteriyoruz.

Amacımız, akla gelen ilk tasarım markası olmaktır. Bunu, bilgi ve inovasyon kültürüne sahip yaratıcı ve kapsayıcı bir topluluk oluşturarak başaracağız.

Müşterilerimizin hayatlarını modern tasarımlar ve hizmetlerle zenginleştireceğiz. Eşsiz uygulamalar ve üstün müşteri yolculuğu sunarak olağanüstü bir tasarım ortamı yaratarak bunu başarmaya çalışıyoruz.

+90 507 072 6672